modne torebki damskie

Shopper bag to torebka, którą my kobiety pokochałyśmy od pierwszego wejrzenia. Gdy tylko się pojawiła, nie chciałyśmy już żadnej innej. Bo żadna inna nie spełniała naszych oczekiwań i potrzeb, jak shopper bag. Dlaczego? Głównie przez swoją pojemność. Shopper jest bardzo pakowna. Nawet jeśli nie wygląda, to jednak jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne nam gadżety. Poza tym, shopper jest szalenie uniwersalna. Można zabrać ją do pracy, a później na spotkanie z przyjaciółką, zakupy lub kawę ze znajomymi. Shopper bag świetnie sprawdzi się też w podróży jako alternatywa dla tradycyjnego bagażu podręcznego.

O ile latem chętnie sięgamy po niewielkie torebki, o tyle jesienią pozostajemy wierne większym modelom. Zdecydowanie większym. Pakowna shopper bag zmieści nie tylko niezbędny do pracy laptop i zdrowy lunch zapakowany w modne pudełko, ale także rękawiczki i szal. Bez problemu wrzucimy do niej termos z ciepłą kawą lub aromatyczną herbatą.

torebka shopper bag w kolorze ciepłego brązu (źródło: zara.com)

 

granatowa torebka typu shopper bag (źródło: zara.com)

W sklepach znajdziemy mnóstwo modeli popularnych shopper. W zależności od indywidualnych preferencji, możemy zdecydować się na model wykonany ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Tak naprawdę jeden i drugi prezentuje się stylowo i elegancko. W tym sezonie stawiamy głównie na torby czarne, brązowe i granatowe. Jednak co klasyka, to klasyka. Przy zakupie nowej torebki warto zwrócić uwagę na szerokość rączek. Zbyt cienkie i słabo przymocowane mogę bardzo szybko się urwać.

dwustronna torba typu shopper bag (źródło: zara.com)